Skenderaj: Mblidhen në kohë pandemie, luajnë “letra”

Skenderaj: Mblidhen në kohë pandemie, luajnë “letra”

Në një shtëpi në Skenderaj të dielën rreth orës 23:20 janë gjobitur pesëmbëdhjetë persona.

Kjo pasi ata ishin mbledhur në një shtëpi të pabanuar dhe po luanin lojëra të fatit.

Policia të gjithë i ka dënuar për mos-mbajtje të maskës, njofton Insajderi.

Ndërsa pronarit të objektit i është iniciuar rasti. /Insajderi.com