Sot mblidhet Qeveria

Sot mblidhet Qeveria

Qeveria e Kosovës do të mbajë të martën mbledhjen e radhës, raporton Insajderi.

Sipas njoftimit nga Zyra e Kryeministrit mbledhja e kabinetit qeveritar fillon në ora 13:00.

Nuk ka informacione për pikat e rendit që do të trajtohen.

Gjatë ditës së sotme kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe ministrja e Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, takohen me kryediplomatin e Italisë, Lugi Di Maio. /Insajderi.com