Sot mblidhet kryesia e AAK-së

Sot mblidhet kryesia e AAK-së

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës të hënën mban mbledhjen e Kryesisë, përcjell Insajderi.

Mbledhja fillon në orën 15:00.

Ndërkaq, ditë më parë nga kjo parti ka dhënë dorëheqje Meliza Haradinaj-Stublla si dhe nga pozita e ministres së Punëve të Jashtme.

Dorëheqja e saj erdhi pas akuzave për manipulim të votave./Insajderi.com