Sulmohen dy femra seksualisht në Graçanicë

Sulmohen dy femra seksualisht në Graçanicë

Policia ka arrestuar një person në Graçanicë pasi që i njëjti ka ngacmuar seksualisht dy femra të nacionalitetit serb.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.