Sulmohen fizikisht dy policë

Sulmohen fizikisht dy policë

Në Komunën e Suharekës disa persona kanë sulmuar dy policisë, njofton Insajderi.

Policia e Kosovës në raportin policor ka thënë se të dyshuarit kanë fyer dhe pastaj kanë rrahur.

“Suharekë 15.11.2020 21:20. Janë arrestuar dy të dyshuar m/k, pasi që të njëjtit kishin fyer rëndë pastaj sulmuar fizikisht dy zyrtarët policorë m/k, duke iu shkaktuar lëndime trupore. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në njoftim. /Insajderi.com