Sulmohet fizikisht nga bashkëshorti

Sulmohet fizikisht nga bashkëshorti

Një femër ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur në Komunën e Fushë Kosovës, konkretisht në lagjen “Xhemajl Mustafa”.

Nuk raportohet për të arrestuar. Me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt./Insajderi.com