Sulmohet nga burri dhe djali

Sulmohet nga burri dhe djali

Një grua nga Gjakovë ka raportuar se është sulmuar nga bashkëshorti dhe djali i saj, për arsye të panjohura

Ajo ka pranuar tretman mjekësor. Ndërsa policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një armë të llojit AK-47 me fishekë të cal.7.62mm.

Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit njëri është dërguar në mbajtje, tjetri është liruar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com