Sulmohet tekniku medicional dhe shoferi, arrestohet një person

Sulmohet tekniku medicional dhe shoferi, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Dragash, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht teknikun medicional dhe shoferin e qendrës.

I dyshuari ishte në gjendje të dehur. Viktimat nuk ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje