Viktimat kanë mar" />

Sulmon babain dhe motrën, arrestohet

Sulmon babain dhe motrën, arrestohet

Një person është arrestuar pasi e ka rrahur babain dhe motrën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, të martën rreth orës 04:25.

Viktimat kanë marrë lëndime trupore si pasojë e sulmit.

Ata janë dërguar më pas për tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Shqip.com