Sulmon fizikisht bashkëshorten, policia liron të dyshuarin

Sulmon fizikisht bashkëshorten, policia liron të dyshuarin

Në Prizren është raportuar se një grua është sulmuar fizikisht nga burri i saj.

Sipas policisë, viktima ka njoftuar policinë se bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj.

Gruaja ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i burri i saj është liruar pas intervistimit në procedurë të rregullt.