Sulmon fizikisht nënën dhe gruan

Sulmon fizikisht nënën dhe gruan

Një person është arrestuar të hënën pasi ka sulmuar fizikisht nënë dhe gruan.

Ngjarja ka ndodhur në Gjilan pas orës 22:00.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Policia e Kosovës nuk ka dhënë më shumë detaje, nëse viktimat kanë marrë lëndime të rënda trupore. /Insajderi.com