Sulmon të vëllanë me mjet të fortë

Sulmon të vëllanë me mjet të fortë

Policia e Kosovës njfton se fshatin Hajvali të Prishtinës dje rreth mesditës ka ndodhur një rast I dhunës familjare.

“Viktima mashkull shqiptar ka informuar se është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij, duke u goditur me mjet të fortë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin.