Sulmuan dy zyrtarë policorë

Sulmuan dy zyrtarë policorë

Dy persona janë arrestuar për shkak se sulmuan zyrtarë policorë, njofton Insajderi.

Rreth orës 14:30 në Podujevë, dy policisë u penguan në proces të detyrë dhe u sulmuan.

Me vendim te prokurorit njeri prej të dyshuarve dërgohet në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër lirohet në procedure te rregullt.

Gjatë pandemisë ka pasur edhe disa përleshje tjera në mes njësiteve policore dhe qytetarëve. /Insajderi.com