Tayna ndryshon krejtësisht pamjen nga prapaskenat e klipit të ri

Tayna ndryshon krejtësisht pamjen nga prapaskenat e klipit të ri

Projekti muzikor i fundit i këngëtare Tayna ishte “Qe qe”,  i cili menjëherë u bë hiti i përkryer veror dhe mori numër të madh shikimesh, njofton Insajderi.

Këngëtarja tashmë nuk ka humbur kohë dhe ka nisur realizimin e videoklipit për një këngë.

Mirëpo ajo që mori vëmendje nga prapaskenat që Tayna ndau, ishte stili i ri i flokëve i shkon jashtë mase.

Duket sikur reperja ka gjetur më në fund formën dhe ngjyrën e flokëve që i shkon shumë.

Balluket bjonde pershtaten shumë mirë me fytyrën pak të gjatë këngëtares duke e balancuar dhe duke i dhënë një butësi të këndshme.

Tayna përpos fotografive nuk dhënë detaje të mëtutjeshme për cilën këngë është duke u punuar videoklipi./Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)