fbpx

Të shtëna me armë zjarri mes hajdutëve dhe policisë para një marketi në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri mes hajdutëve dhe policisë para një marketi në Prishtinë

Në orën 01:15 pas mesnate ka ndodhur një tentim vjedhje në marketin e rrjetit “Albi” në fshatin Bardhosh të Komunës së Prishtinës.

Me këtë rast ka pasur edhe të shtëna armësh në mes të policisë dhe hajdutëve, raporton Kosova Press.

Deri më tani nuk ka detaje të tjera për rastin.