Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar të mërkurën mbrëma në rrugën “Astrit Rrushi” në Prishtinë.

Rastin për Insajderi-n e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga informatat e para dyshohet që nga një veturë në lëvizje ka pasur shkrepje arme”, tha Borovci.

Ai shtoi se policia ka nisur një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë rastin./Insajderi.com