Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë pasdite në Shkodër, njofton Insajderi.

Sipas informacioneve paraprake, një person ende i paidentifikuar ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të ‘Prek Calit’. Policia ka reaguar për ngjarjen, ku njofton se ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij./Insajderi.com