Tentim sulmi ndaj Rrahman Jasharaj

Tentim sulmi ndaj Rrahman Jasharaj

Pas një debati mes mësimdhënëseve dhe kryetarit të Sindikatës së Bashkuar të Arsimit dhe Kulturës, Rrahman Jasharaj, është sulmuar ky i fundit.

Një personi i moshuar që ishte i pranishëm ka tentuar ta sulmojë Jasharajn

Jasharaj, ishte i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij gjatë një vizite në shkollën “Ismail Qemali” në Prishtinë.

Tentim sulmi ndaj Jasharaj
Të hënën, Rrahman Jasharaj për Shqip.com ka bërë të ditur se greva do të vazhdojë edhe sot./Insajderi.com