Tentim vrasje në Istog

Tentim vrasje në Istog

Një vrasje në tentativë ka ndodhur të dielën në Komunën e Istogut.

Një person është lënduar si pasojë e tentim vrasjes dhe menjëherë është dërguar në Spitalin rajonal të Pejës.

Ndërsa, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Nuk dihen shkaqet të cilat dërguan në këtë tentativë për vrasje. /Insajderi.com