Tentim-vrasje në Prizren

Tentim-vrasje në Prizren

Derisa ishte duke lëvizur me veturë u tentua të vritej me armë zjarri.

Kjo ngjarje ka ndodhur të mërkurën në Prizren, në rrugën “Nora Kelmendi”, rreth orës 20:15.

Nuk raportohet për të lënduar, përpos dëmeve që e shtëna i ka shkaktuar veturës.

Sulmuesi është larguar në drejtim të panjohur.

Ne vendin e ngjarjes kane gjetur dhe konfiskuar tre gëzhoja. Po ashtu prokurori është njoftuar në lidhje me rastin. /Insajderi.com