Tentim vrasje në Zonën Industriale në Prishtinë

Tentim vrasje në Zonën Industriale në Prishtinë

Dje rreth orës 10 të mëngjesit është arrestuar një person i dyshuar i pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht duke therur me thikë të dyshuarin tjetër mashkull.

Policia njofton se viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe pas pranimit të tretmanit ai është liruar.

Rasti ka ndodhur në Zonën Industriale në Prishtinë. Ndërsa i dyshuari që kishte përdorur thikën me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com