Tentim-vrasje

Tentim-vrasje

Pas një konflikti verbal në mes dy personave, konflikti ka vazhduar në therje me thikë.

Personi i sulmuar ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur të martën në Gjilan, njofton Insajderi.

Rasti është regjistruar nga Policia e Kosovës si tentim vrasje.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin dhe personi i dyshuar është në kërkim. /Insajderi.com