Tërmet në Shqipëri

Tërmet në Shqipëri

Një tërmet ka ndodhur në Shqipëri, të enjten.

Tërmeti ka ndodhur saktësisht në ora 02:03 të mëngjesit.

Bazua në të dhënat e EMSC, tërmeti kishte magnitudë 3.5 Rihter.

Ka rënë pranë Golemit në orën 02:03 të mëngjesit.

Lëkundja është ndjerë dhe në rrethina, ndonëse nuk ka qenë shumë e fortë dhe fatmirësisht nuk ka pasur dëme. /Insajderi.com