Thaçi promovon bukuritë natyrore të Shalës së Bajgorës

Thaçi promovon bukuritë natyrore të Shalës së Bajgorës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vazhduar me promovimin e bukurive natyrore në Kosovë, njofton Insajderi.

Kësaj radhe, ai ka postuar një video nga Shala e Bajgorës, për të cilën ka thënë se natyra e mrekullueshme dhe ajri i pastër, e bëjnë atë një zonë tejet atraktive për ta vizituar.

“Shala e Bajgorës, bukuri e papërshkrueshme. Mikpritja e shaljanëve , potenciali i madh turistik, natyra e mrekullueshme dhe ajri i pastër, po e bëjnë atë një zonë tejet atraktive për ta vizituar”, ka shkruar ai në Facebook./Insajderi.com

Shala e Bajgorës, bukuri e papërshkrueshme. Mikpritja e shaljanëve 🙏, potenciali i madh turistik, natyra e mrekullueshme dhe ajri i pastër, po e bëjnë atë një zonë tejet atraktive për ta vizituar. HTH 🇽🇰

Gepostet von Hashim Thaçi am Freitag, 11. September 2020