Tragjike: Vdes pas aksidentit me traktor

Tragjike: Vdes pas aksidentit me traktor

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se një person në Klinë ka humbur jetën aksidentalisht.

Ai ishte duke punuar me traktor, ku dhe gjeti vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në ora 14:40, njofton Insajderi.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është liruar familjareve për ceremoni mortore. /Insajderi.com