“Tre persona tentuan të më vrasin dhe ikën”

“Tre persona tentuan të më vrasin dhe ikën”

Policia e Kosovës njofton se një vrasje në tentativë ka ndodhur të hënën rreth orës 18:44 në rrugën “Ukshin Hoti” në Vushtrri.

Sipas njoftimit, një person ka raportuar në polici se tre persona kanë shtënë me armë zjarri drejt tij, por nuk e kanë qëlluar.

Sipas ankuesit, të dyshuarit ishin të armatosur njëri me armë të gjatë, dhe dy të dyshuarit tjerë me pistoleta.

Të dyshuari ishin larguar nga vendi i ngjarjes me një automjet.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa rasti është duke u hetuar./Insajderi.com