U fjalos me nënë e tij dhe pastaj e sulmoi fizikisht, policia e arreston agresorin në Gjakovë

U fjalos me nënë e tij dhe pastaj e sulmoi fizikisht, policia e arreston agresorin në Gjakovë

Një person është arrestuar nga policia e Kosovës në Gjakovë pasi ka sulmuar fizikisht nënë e tij, njofton Insajderi.

Ngjarja ka ndodhur dje, e premte, rreth orës 14:00, raporton policia.

Siç thuhet në raportin policor, fillimisht mes nënës e të birit kishte ekzistuar një mosmarrëveshje dhe më pas kishte esklauar situata dhe ai “ka sulmuar fizikisht nënën e tij viktimën femër kosovare”.

I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë./Insajderi.com