Ushtroi dhunë fizike ndaj babait, arrestohet i dyshuari

Ushtroi dhunë fizike ndaj babait, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Lipjan, nën dyshimin se ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij, njofton Insajderi.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur të shtunën rreth orës 20:15.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Insajderi.com