Vajza sulmon fizikisht nënën

Vajza sulmon fizikisht nënën

Në Mitrovicën e Jugut një vajzë e ka sulmuar nënën e saj.

Policia e Kosovës raporton se gruaja është kanosur dhe sulmuar nga e bija.

Ajo nuk ka marrë lëndime të rënda trupore.

Ndërsa agresorja me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com