Vdekje e dyshimtë: Gjendet pa shenja jete në banesën e tij

Vdekje e dyshimtë: Gjendet pa shenja jete në banesën e tij

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Prishtinë, njofton Insajderi.

Viktima është gjetur pa shenja jete në banesën e tij, thuhet në raportin ditor të Policisë së Kosovës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe trupin e pajetë e ka tërhequr njësia e mjekësisë ligjore.  /insajderi.com