Vdes 28 vjeçarja nga Ferizaj, e cila vuante nga kanceri

Vdes 28 vjeçarja nga Ferizaj, e cila vuante nga kanceri

28 vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu, e cila vuante nga kanceri ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit të së shtunës, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të ditur një familjar i saj, i cili njoftoi se varrimi i të ndjerës do të bëhet në orën 15:00, në fshatin Sadovinë e Jerlive.

“Të Zotit jemi dhe tek ai do të kthemi. Shokë, dashamirë, para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit, Floriana Musliu, vajza e Mialim Musliut (vajza e djalit migjes).

Varrimi është në fshatin Sadovinë e Jerlive në orën 15:00”, ka shkruar ai./Insajderi.com

Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh pas nje smundje te rend ia derzoi shpirtin Zotit …

Posted by Driton Musliu on Friday, January 22, 2021