Vdes 36 vjeçarja në Tiranë, hidhet nga kati i 5-të

Vdes 36 vjeçarja në Tiranë, hidhet nga kati i 5-të

Ka vdekur në mënyrë tragjike një 36 vjeçare në Tiranë duke u hedhur nga kati i 5-të i ndertesës, njofton Insajderi.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në rrugën “Aleksandri i Madh”.

Inicialet e 36 vjeçares qëu vra sot janë M.Ll.

Për motivet e vrasjes së 36 vjeçares nuk dihet asgjë akoma. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po merret me investigimin e rastit./Insajderi.com