Vdes drejtori i “Birra Peja”, Ernest Jusufi

Vdes drejtori i “Birra Peja”, Ernest Jusufi

Ka ndërruar jetë drejtori i “Birra Peja”, Ernest Jusufi,.

Lajmin e ka bërë publik gazetari, Adriatik Kelmendi, i cili ka shprehur ngushëllime për familjen dhe miqtë e tij.

Kelmendi ka thënë se Ernest Jusufi, ishte një afarist shembull dhe një shok i mirë.

Nuk dhe ende shkaqet e vdekejs të afaristit, Jusufi. /Insajderi.com/