Vdes edhe babai i 15 vjeçarit që u vra më 6 Prill

Vdes edhe babai i 15 vjeçarit që u vra më 6 Prill

Ka ndërruar jetë babai i 15 vjeçarit i cili u vra më 6 Prill në Gradicë të Drenasit.

Atë ditë ishte vrarë një adoleshent dhe babai i tij kishte mbetur i plagosur.

Por, nuk arriti që t’i mbijetonte plagëve.

Lajmin për Gazetën Online Insajderi e ka konfirmuar Shefi i Intensivës, Shaqir Uka.

“S’ka mundur të i përballje plagëve të marra nga arma e zjarrit. Ai ka ndërruar jetë në orën 16:30”, tha ai. /Insajderi.com