Vdes edhe një person nga Covid-19

Vdes edhe një person nga Covid-19

Ka humbur jetën edhe një person si pasojë e infektimit me Covid-19, njofton Insajderi.

Viktima është nga Komuna e Ferizajt dhe ka inicialet L.Q.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu në rrjetin e tij social ne Facebook.

Aliu mes tjerash ka shprehur edhe ngushëllime për familjen e të ndjerit./Insajderi.com