Vdes edhe një punëtor shëndetësor me Covid-19 nga Vitia

Vdes edhe një punëtor shëndetësor me Covid-19 nga Vitia

Ka vdekur edhe një punëtor i Qendrës së Mjekësisë Familjare në Viti si pasojë e infektimit me Covid-19, njofton Insajderi.

Lajmin për vdekjen e vozitësit të pacienteve me hemodializë, Feti Bajramit, e ka bërë të ditur drejtoresha e QKMF-së në këtë komunë Vjollca Kadolli.

Në rrjetin e saj social në Facebook, Kadolli ka shprehur edhe ngushëllime për të ndjerin dhe ka përkujtuar kontributin e tij për QKMF në Viti./Insajderi.com