Vdes foshnja gjashtë muajshe pas aksidentit në Prishtinë

Vdes foshnja gjashtë muajshe pas aksidentit në Prishtinë

Një foshnje gjashtë muajsh ka ndërruar jetë pasi ishte në njërën nga dy veturat që u aksidentua të dielën në Makoc të Prishtinës. të dielën.

Trupi pajetë i është dorëzuar familjes së tij për ceremoninë e varrimit.

Ndërkaq, personi i dyshuar është arrestuar – me vendim të prokurorit u dërgua në mbajtje.

Por, pos një i vdekur, edhe tre fëmijë tjerë u lënduan pasojë e aksidentit.

Të gjithë u dërguan në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, për trajtim,

Në raportin njëzetekatër orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se shoferët e automjeteve ishin një mashkull dhe një femër. /Insajderi.com