Vdes inxhinieri i Minierës së Trepçës

Vdes inxhinieri i Minierës së Trepçës

Ka ndërruar jetë inxhinieri i gjeologjisë në Minerën e Trepçës, Zijadin Mustafa.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur Sindikata e re e minatorëve, përmes një postimi në Facebook.

“Të nderuar minatorë të Trepça Sh.A. me dhimbje të thellë ju njoftojmë se sot ndërroi jetë inxhinieri i gjeologjisë Zijadin Mustafa, njëri me cilësi dhe vlera shumë të larta”, thuhet në njoftim e kësaj sindikate. /Insajderi.com

Të nderuar minatorë të Trepça Sh.A. me dhimbje të thellë ju njoftojmë se sot ndrroi jetë inxhinieri i gjeologjisë…

Posted by Sindikata E Re Trepça on Monday, August 17, 2020