Vdes kryetari i një nëndege të PDK-së

Vdes kryetari i një nëndege të PDK-së

Ka ndërruar jetë kryetari i nëndegës së Partisë Demokratike të Kosovës, Ferki Peci Rahova.

Lajmin e ka bërë të ditur dega e PDK-së në Mitrovicë.

“Partia Demokratike dega Mitrovicë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe shoqërinë”, thuhet në ngushëllim.

Nuk dihet cilat ishin shkaqet që quan në vdekjen e tij. /Insajderi.com