Vdes pas një sëmundje të rëndë gjyqtarja Emine Salihu

Vdes pas një sëmundje të rëndë gjyqtarja Emine Salihu

Gjyqtarja Emine Salihu, ka ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë, njofton Insajderi.

Siç bën të ditur Gjykata Themelore e Gjilanit, varrimi i të ndjerës do të bëhet sot rreth orës 16:30.

Ajo ka ushtruar pozitën e gjyqtares mbikëqyrëse në Degën e Gjykatës Themelore në Novobërdë.

“Kryetari i Gjykatës, Ramiz Azizi në emër të gjyqtarëve dhe stafit administrativ shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Salihu.Do të kujtojmë gjithmonë si punëtore e madhe, e ndershme, e sinqert dhe kolege e shkëlqyeshme. Prehu në paqe, Emine.Varrimi bëhet sot me Ikindi, në ora 16:30 minuta”, thuhet në njoftimin e Gjykatës. /Insajderi.com