Vdes pasi bie në kanalin e automekanikut

Vdes pasi bie në kanalin e automekanikut

Një incident tragjik është shënuar në Kamenicë. Raportohet se viktima mashkull shqiptar është rrëzuar dhe ka rënë në një kanal në ofiçinën e automekanikut.

“ Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ka ndërruar jetë në QKUK. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion ndërsa i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.