Vdes punëtori i Postës së Kosovës i infektuar me Coronavirus

Vdes punëtori i Postës së Kosovës i infektuar me Coronavirus

Punëtori i Postës dhe Telekomit të Kosovës, Misrit Thaçi, ka humbur betejën me Coronavirusin, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të ditur Federata Sindikale e PTK-së përmes një njoftimi për media.

“Me pikëllim të thellë, morëm lajmin se humbi betejën me Covid-19 kolegu dhe mikut tonë Misrit Thaçi

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij. Qoftë i paharruar kujtimi për Misrit Thaçi FSP-PTK”, thuhet në njoftim./Insajderi.com