Vdesë një person në Drenas pasi u goditë nga një veturë

Vdesë një person në Drenas pasi u goditë nga një veturë

Ka humbur jetën një person ne Drenas pasi që ishte përplasur nga një veturë, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë te ditur për Gazetën Online Insajderi, Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Në njoftimin e policisë thuhet se viktima u goditë nga një veturë në orën 20:06.

“Me datë 14.09.2020 ne ora 20:06 Policia ka pranuar informatën se në Gllogoc është shkaktuar një aksident trafiku me pasoja fatale, ku të përfshira janë një automjet dhe një këmbësor. Njësitet kompetente policore janë marr me rastin”./Insajderi.com