Vëllezërit nga Kosova rrahën me dy persona në Shqipëri

Vëllezërit nga Kosova rrahën me dy persona në Shqipëri

“Unë e pash i pari”, behët fjalë për një femër e që raportohet të jetë bërë shkak i një përleshje ndërmjet dy vëllezërve kosovarë dhe dy tjerë nga Shëngjini .

Sipas Top Channel, vëllezërit kosovarë janë Ç.Z dhe Q.Z, 23 e 31 vjeçare – ndërsa ata nga Shqipëria janë A.J dhe A.J, të dytë 24 vjeçar.

Gjatë përleshjes kanë marrë lëndime trupore ku dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Nga pamjet që janë publikuar në media shihet se në konflikt janë përdorur shufra hekuri dhe shkopinj. /Insajderi.com