Vërshohet nga uji rruga Sllatinë-Prishtinë

Vërshohet nga uji rruga Sllatinë-Prishtinë

Pas reshjeve të shiut, rruga Sllatinë-Prishtinë të shtunën është vërshuar nga uji.

Në videon e siguruar nga Insajderi shihet se si kjo magjistrale është mbushur me ujë dhe ka vështirësuar qarkullimin e automjeteve.

Videon mund ta shikoni këtu./Insajderi.com