Veseli dyshon se është infektuar me COVID-19

Kryetari i PDK-së, ka disa simptoma për të cilat dyshon se është infektuar me COVID-19.

Veseli dyshon se është infektuar me COVID-19

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka dyshime që është infektuar me Coronavirus.

Në një postim në Facebook, Veseli ka shkruar se ka disa simptoma të lehta të cilat potencialisht mund të jenë rezultat i infektimit me COVID-19, njofton Insajderi.com/

Veseli tha se ka bërë testin dhe është vetizoluar deri në konfirmim të rezultatit.

“Apeloj te të gjithë qytetarët që t’i respektoni masat, t’i vendosni maskat, të mbani distancën dhe higjienën”, ka shkruar ndër tjerash në Facebook. /Insajderi.com/

Postimi i plotë: