Vetaksident në Istog, tre të lënduar

Vetaksident në Istog, tre të lënduar

Tre persona kanë mbetur të lënduar në një vetaksident trafiku i cilika ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Istogut, njofton Insajderi.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi.

“Diku rreth orës 10:30, Policia është njoftuar për një aksident trafiku në Istog. Me të arritur në vend të ngjarjes është kuptuar se është vetaksident. Tre persona kanë pësuar lëndime, kanë marrë trajtim mjekësor dhe më pastaj janë liruar. Hetimet e vendit të ngjarjes i ka kryer njësiti i trafikut rajonal”, tha Gashi./Insajderi.com