Vetëvritet një person në Fushë Kosovë

Vetëvritet një person në Fushë Kosovë

Një person dyshohet se ka kryer vetëvrasje mbrëmjen e së enjtes në Fushë Kosovë, përcjell Insajderi.

Sipas raportit të policisë se Kosovës, vdekjen e viktimës e kanë konfirmuar ekipet mjekësore.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një telefon.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. /Insajderi.com