Vetura aksidentohet në Obiliq

Vetura aksidentohet në Obiliq

Një veturë është aksidentuar në komunën e Obiliqit.

Rasti ka ndodhur sot në afërsi të termocentralit Kosova A.

Gazeta Shqip.com ka kontaktuar me policinë për të mësuar për numrin e të lënduarve dhe gjendjen e tyre mirëpo ende nuk ka një konfirmim.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.