Vetura shkel këmbësoren në Prishtinë [FOTO]

Vetura shkel këmbësoren në Prishtinë [FOTO]

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 15:00 në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ku një veturë ka shkelur një këmbësore.

Viktima është dërguar me autoambulancë në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Policia ka bërë të ditur se njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Ngasësi i automjetit do të dërgohet për intervistim, për t’ju nënshtruar më pas procedurave ligjore.